П`ятниця, 23.08.2019, 14:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Левківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Педагогічний колектив

  Працівники  

Левківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Ізюмської районної ради Харківської області

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Примітки

1

Гуртова Галина    Іванівна

Директор

 

2

Колісникова Тетяна Миколаївна

ЗДНР

 

3

Балаклійська Оксана Михайлівна

ЗДНВР

 

4

Кочетов Євген Вікторович

Вчитель математики 

 

5

Головатий Юрій Іванович

Вчитель біології та хімії

 

6

Стрельник Оксана Олександрівна

Вчитель фізики

 

7

Медведєва  Віта Юріївна

Вчитель німецької мови, зарубіжної літератури

 

8

Колосенко Любов Михайлівна

Вчитель початкових класів

 

9

Коловоротна Наталія Юріївна

Вчитель трудового навчання

 

10

Горобець Марія Олександрівна

Вчитель початкових класів

 

11

Колісников Андрій Вікторович

Вчитель фізичної культури

 

12

Кас’яненко Юлія  Олександрівна

Вчитель історії

сумісник

13

Киценко Ольга Сергіївна

Вчитель початкових класів

 

14

Селіхова Олена Віталіївна

Практичний психолог

 

15

Бондаренко Любов Петрівна

Вчитель початкових класів

 

16

Лопатенко Юлія Анатоліївна

Вчитель англійської мови

 

17

Котляренко Юлія Сергіївна

Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури

 

18

Кухаренко Любов Сергіївна Вчитель української мови та літератури

 

19

Мокляк Наталія Іванівна

Вчитель географії

сумісник

20

Ховбоша Олена Анатоліївна

Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Відпустка по

догляду за дитиною

21

Росада Лариса Іванівна

Бібліотекар

 

22

Стєганцева Любов Сергіївна

Прибиральниця

 

23

Рижкова Марина Олександрівна

Прибиральниця

 

24

Кононюк Олена Володимирівна

Кухар

 

25

Деряга Олександр Олександрович

Водій

 

26

Тесліна Раїса Григорівна

Сторож

 

27

Скрипник Любов Олександрівна

Сторож

 

28

Бондаренко Микола Васильович

Завгосп

 

29

 Росада Олександр Григорович

Машиніст (кочегар)

 

30

Теслін Віталій Миколайович

Машиніст (кочегар)

 

31

Рижков Олександр Миколайович

Машиніст (кочегар)

 

32

Смага Віталій Сергійович

Машиніст (кочегар)

 

33

Маловічко Анатолій Олексійович

Вчитель історії

сумісник

34

Водолажська Людмила Іванівна

 

                                    Вчитель інформатики                                                     

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2019
uCoz